Dietetyk Łódź, ul. Piotrkowska 5

Zadzwoń i umów się na wizytę: 884 877 711

Umów się on-line:

dietetyk łódź

Pierwsza wizyta

Na pierwszej wizycie przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad. Proszę Cię o szczerość w rozmowie, im więcej rzetelnych informacji o Tobie uzyskam, tym celniejsze będą moje zalecenia i lepsze efekty dla Ciebie.

Wywiad zdrowotny – rozmowa będzie dotyczyła aktualnego stanu zdrowia, wcześniej przebytych chorób oraz występowania chorób w rodzinie. Warto wziąć ze sobą aktualne wyniki badań krwi oraz listę przyjmowanych leków czy suplementów diety.

Wywiad żywieniowy – będzie polegał na opisaniu co najmniej 2 dni żywieniowych (jeden z tygodnia, a drugi z weekendu), ale im więcej dni tym lepiej. Należy opisać co się jadło, przybliżone porcje (można zważyć i podać dokładną wagę albo w miarach domowych, czyli np. 1 kromka chleba lub 1 banan) oraz godzinę posiłku. Jeżeli pijesz napoje słodzone lub słodzisz kawę lub herbatę, też to zapisz.

Można przed wizytą prowadzić dziennik żywieniowy (do pobrania tutaj), tak aby niczego nie zapomnieć.

Badanie masy i składu ciała – pokaże nie tylko masę ciała ale także zawartość masy mięśniowej, tłuszczowej i wody w organizmie. Badanie jest bezbolesne, wystarczy tylko stanąć na wagę.

Określenie celu – zapoznam się z Twoimi oczekiwaniami oraz ustalimy plan działania.

Ustalenie zasad programu żywieniowego – dostaniesz ogólne zalecenia żywieniowe w zależności od celu diety. Indywidualne zalecenia wyślę w przeciągu kilku dni na maila.

Plan żywienia – jeżeli zdecydujesz się na opcję z indywidualnie dobranym dla Ciebie jadłospisem, również wyślę go na maila wraz z zaleceniami żywieniowymi.

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna jest niezbędnym elementem pozwalającym ocenić progres po wprowadzeniu terapii żywieniowej. Na tym etapie:

Ponownie przeprowadzę badanie masy i składu ciała

Ocenię zmiany w budowie ciała

Podsumujemy dotychczasowe osiągnięcia i sukcesy dietetyczne

Omówimy ewentualne trudności

Na podstawie uzyskanych rezultatów będę mogła zadecydować o wprowadzeniu  ewentualnych modyfikacji do planu żywieniowego

Zaplanujemy dalsze działania

W przypadku wątpliwości bardzo zachęcam do zadawania pytań.

Łódzkim Centrum Medycyny Specjalistycznej w Gabinecie Dietetycznym przyjmuje:

Julia Chrzanowska

czwartek 12:00 – 14:00

O mnie:
„Od 2021r. jestem licencjonowanym dietetykiem klinicznym, a niedługo już magistrem dietetyki. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny
w Łodzi. Poza studiowaniem poszerzam swoją wiedzę na konferencjach dietetycznych, szkoleniach, a także warsztatach. Sama też miałam okazje prowadzić warsztaty. W mojej ofercie, oprócz diet na redukcje masy ciała, znajdują się również diety w chorobach. Szczególnie interesuję się dietami w chorobach jelit, cukrzycy i chorobach endokrynologicznych. Innym tematem, który mnie szczególnie zaciekawił, są diety roślinne. Moja pasja do dietetyki rozpoczęła się gdy sama skorzystałam z usług dietetyka i wdrożyłam w moje życie zdrowe nawyki.
Teraz sama chcę pomagać innym to zrobić.”

Umów się on-line:

Dietetyk Łódź, ul. Piotkowska 5

Zadzwoń i umów się na wizytę: 884 877 711